Tūrisma rallijs

IEPAZĪT LATGALI AICINA TŪRISMA RALLIJS “APCEĻO DAUGAVPILS NOVADU”

Daugavpils novada pastāvēšanas 10. jubilejas gadā novada pašvaldība izlēma gan formas, gan satura, gan norises vietas ziņā mainīt ikgadējo nu jau arī pilsētnieku vidū iemīļoto Novada dienu koncepciju. Šogad Novada svētki notiks 24. augustā Naujenes pagasta Juzefovas Muižas parkā. Arī Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” ierasto ekskursiju vietā organizē aizraujošu pasākumu ģimenēm, draugiem un kolēģiem – tūrisma ralliju “Apceļo Daugavpils novadu”, kura maršruts neierastā veidā vedīs cauri Daugavpils novada labā Daugavas krasta tūrisma objektiem.

Piedalīties tiek aicināts ikviens interesents, kura rīcībā ir vieglā automašīna, busiņš, motocikls, velosipēds vai jebkurš cits transportlīdzeklis. Ātrumam nav nozīmes, jo tūrisma rallijs ir izklaides izbrauciens ar orientēšanos dabā, kur galvenais ir redzēt un iepazīt to, kas varbūt nedaudz piemirsies vai nav bijis pamanīts. Dalība pasākumā ir bez maksas.

  1. augustā Rallija dalībnieki tiks aicināti pulcēties un reģistrēties no plkst. 10.30 līdz 11.00 Naujenes pagasta Juzefovas Muižas parka stāvlaukumā. Plkst. 11.30 tiks dots starts. Braucēji atgriežoties tiks sagaidīti plkst. 15.30 un sumināti ap plkst. 16.00 uz lielās skatuves. Pēc apbalvošanas rallija dalībniekiem būs iespēja uzkavēties Juzefovas Muižas parkā un doties baudīt daudzveidīgo svētku programmu – mākslu, mūziku, deju, izstādes un sportu neparastā, brīvā un jaukā dabas fonā! Visi tiek aicināti šo dienu pavadīt radošā, azartiskā un līksmā gaisotnē. Nāc un esi daļa no prieka!

Rallija uzvarētājus sagaidīs vērtīgas balvas – 1.vietas ieguvēji saņems dāvanu karti 100 eur vērtībā, 2.vietas ieguvēji – 60 eur vērtībā un 3.vietas ieguvēji – 40 eur vērtībā. Būs arī īpašas nominācijas, tajā skaitā, arī par atraktīvi noformētu komandu (komandas dalībnieku un transportlīdzekļa ārējais izskats).

Dalība pasākumā ir bez maksas. Līdz 23. augustam piesaki savu komandu dalībai tūrisma rallijā „Apceļo Daugavpils novadu”!  Pieteikumu sūti uz e-pastu: taka@dnd.lv vai aizpildi elektronisko pieteikumu anketu.

Pieteikumā jānorāda:

-komandas nosaukums;
– pārstāvētais ciems, pagasts, pilsēta, novads;
– komandas kapteinis;
– dalībnieku vārdi, uzvārdi;
– kontakti (tālrunis, e-pasts)

Pieteikties dalībai būs iespējams arī sacensību dienā, taču vēlams to izdarīt iepriekš.
Tiekamies 24. augustā! Būs aizraujoši un interesanti! It visur sagaidīs īsta piedzīvojumu garša. Būs iespēja aplūkot Daugavpils novada skaistās dabas dažādību, apmeklēt, iepazīt un izbaudīt zināmos un ne tik zināmos novada tūrisma objektus.

Nolikums